HubMaster

Zebra Elektronik şarj üniteleri HubMaster ile akıllı çözümler sunar. Şarj üniteleri OCPP tabanlı şarj istasyonu yönetim sistemi ile kontrol edilebilirler. Güç dağıtımı, mevcut altyapıya göre uzaktan veya konfigürasyon arayüzleri aracılığıyla ayarlanabilir. Çoklu konnektöre sahip şarj üniteleri, mevcut gücü konnektörleri arasında akıllı bir şekilde paylaşabilir.

Ayrıca HubMaster yardımıyla Dinamik Yük Dengeleme teknolojisi ile birden fazla şarj ünitesinin güç dengelemesi de yapılabilmektedir. Zebra HubMaster, bağlı olduğu tesisin elektrik altyapısının anlık güç tüketimini ve elektrikli araçlardan gelen şarj gücü talebini izler ve her bir şarj ünitesine güç dağıtımını optimize eder.

gorsel_hub_master

AKILLI ŞARJ ÇÖZÜMLERİ

HubMaster; OpenADR desteği ile yerel ve bölgesel olarak şarj gücünü tam kontrol ederek, otomatik talep yanıt programlarına bağlantı sağlar. HubMaster, aşırı yük problemlerine çözüm sağlayarak, yeni şarj cihazı kurulumu yapılacak yerlerin altyapı maliyetini düşürür. Bu sayede iş modelinizi optimize etmeniz ve şarj cihazlarından en iyi verimi almanız sağlanır.

Group 7882
Group 7884
Group 7881
Group 7884

HubMaster

Group 1555

EA Şarj Noktası

Group 7881

Şarj Kriteri

Group 1565