Zebra Elektronik - Uçtan Uca E-Mobilite Çözümleri

2011 yılında “Sürdürülebilir Teknoloji Çözümleri Geliştirmek” vizyonuyla kurulan Zebra Elektronik, kendi bünyesinde tasarımını ve üretimini gerçekleştirdiği elektrikli araç şarj donanımları ve şarj istasyon ağı yönetim yazılımları ile elektrikli mobilite sektörünün uçtan uca çözümler geliştiren öncü şirketleri arasındadır.

 

Teknoloji ve inovasyon

Teknoloji ve inovasyonu bir araya getirerek elektrikli araçların yaygınlaşmasına ve şarj istasyonlarının daha erişilebilir hale gelmesine odaklanan şirket, bu hedefle hareket ederek geleceğin mobilite ihtiyaçlarını karşılamaya çalışmaktadır.

Özelleştirilebilir Ürün Portföyü

Teknolojik gelişmeleri yakından takip eden Zebra Elektronik, geliştirdiği elektrikli araç şarj üniteleri ile müşterilerine güvenilir ve akıllı şarj deneyimi sunarken, müşterilerinin ihtiyaçlarına uygun şekilde konfigüre edilebilen ürün yelpazesi ile en ideal çözümü sağlar.

Group_699
Araştırma Geliştirme
call_center
Çağrı Merkezi Hizmeti
Group_701
Danışmanlık Hizmeti
Group_707
Üretim ve Ürün Yönetimi
Group_703
Servis ve Bakım Hizmeti
Group_697
Yazılım Çözümleri

Yenilikçi Yazılım Çözümleri ve Entegrasyon

Geliştirdiği bulut tabanlı şarj ağı yönetim yazılımı ile, bir şarj istasyonuna sahip bir tesisten, binlercesine sahip şarj ağı operatörüne kadar hiyerarşik düzeyde istasyonların merkezi olarak yönetimini sağlarken, elektrikli araç kullanıcılarının ve filoların şarj işlemlerinin de yönetimini müşterilerine özel olarak tasarlanan mobil uygulamalar ve web-portalı aracılığıyla sağlar. Üstelik 3. Parti yazılımlarla da entegre edilebilen sistem, kendi ödeme sistemi altyapısıyla da tüm ihtiyaçların tek elden yönetilmesini kolaylaştırır.

 

  • Sadece B2B segmentine yönelik uçtan uca e-mobilite çözümleri geliştirmekle kalmaz, aynı zamanda halihazırda elektrikli sürüşten keyif alan veya elektrikli deneyime geçmek isteyen son kullanıcıların beklentilerine de odaklanır.
  • Şarj ağı operatörleri ve OEM iş birliklerinde değer yaratan çok çeşitli özelleştirme seçenekleri sunar.
  • Canlı bir şarj ağı içerisinde saha deneyimi ile çözümlerini geliştirir
  • Elektrikli araç sürücülerine kesintisiz şarj deneyimi yaşatmak için e-mobilite çözümlerini akıllı bileşenler ve sistemlerle tamamlar.