ZEBRA ELEKTRONİK YÖNETİM SİSTEMİ İLE KONTROL SİZDE

Zebra Elektronik akıllı ve çok yönlü sistem uygulamaları sayesinde tüketim ve maliyetlerin görüntülenmesine, işlenmesine ve değerlendirilmesine olanak tanır. Faturalandırma gibi muhasebe işlemleri mümkündür. Zebra Elektronik ürünleri, veri değişimi ve kontrolü için gerekli teknolojiyle zaten donatılmıştır; bu nedenle kullanıcılar ve operatörler, kapsamlı ve çok yönlü bir çözüm yardımı ile yönetim ve idari görevleri yerine getirebilirler.

Istasyon-Sahipleri-Gorsel-1024x515_zebra_tur
 • Erişim Kolaylığı

  Farklı istasyonlar için erişim ilkeleri belirlenebilir. Buna ek olarak erişim listeleri oluşturulabilir, yönetilebilir ve güncellenebilir.

 • Tarife Esnekliği

  Bulut üzerinde çalışan sistem, işletmelere kendi şarj istasyonlarının kullanım bedellerini belirlemede esneklik sağlar. İstasyon işletmecileri ihtiyaç duyduları raporlara zahmetsizce ulaşabilir ve sistem üzerinden hızlıca ödeme alabilirler.

 • Raporlama

  Tüm istasyonlar için grafik ve tablolar aracılığıyla şarj bedelleri, şarj süreleri ve kullanılan elektrik miktarları detaylı olarak raporlanabilir.

 • Yazılım Güncellemesi

  Uzaktan erişimle şarj istasyonu yazılımı güncellenebilir. Bu sayede istasyonlar sektördeki son gelişmelere daima uyumlu olurlar. 

OCCP

OCPP (Open Charge Point Protocol), şarj istasyonları ile yönetim sistemleri arasındaki iletişimi sağlayan bir haberleşme protokolüdür. Bu sayede istasyonların, arka plandaki uygulamalara ve muhasebe sistemine entegre olması sağlanır. Bu evrensel protokol, şarj şebekelerinin sürdürülebilir çalışmasını ve yeni şarj noktalarının sorunsuz entegrasyonunu sağlar. Zebra Elektronik çözümleri OCPP protokolünü desteklemektedir ve bu nedenle şarj noktaları ile şarj altyapısı arasındaki küresel standartlaştırılmış iletişim için uygundur.

ocpp