Zebra Elektronik

E-Mobilite'nin geleceği elektrikli araç şarj teknojileri üzerine hizmet ve ürünler sunmaktadır.

MOBİLİTENİN GELECEĞİ ELEKTRİKTİR

Zebra Elektronik elektromobilite alanında yapılan ilerlemelerde önemli bir rol oynamaktadır. Akıllı şarj çözümlerimiz, özenle planlanmış istasyon ağ hizmetlermiz ve etkin kontrol, modern şarj işleminin gerekli tüm yönlerini bir araya getirir. Bütüncül bir yaklaşıma odaklanıyoruz, bu nedenle deneyimli elektrik, elektronik, bilişim teknolojileri konularında uzaman mühendislerimiz, Zebra Elektronik'in hedeflediği yüksek standartları karşılayan yenilikçi çözümler geliştirmek için birlikte çalışıyor.

MR1 küçük

Amacımız, müşterilerimizin bireysel ihtiyaçları için en uygun çözümü sağlayan esnek ve verimli ürünler sunmaktır.

Uzman danışmanlık hizmeti verebilmek, tüm uygulama alanlarının ihtiyaçlarını karşılamak için uygun bir ürün yelpazesi sunmak kadar önemlidir. Bu yaklaşım aynı zamanda söz konusu şirketin belirli bireysel gereksinimlerini ve operasyonel süreçlerini de hesaba katar. Bu bilgi birikimi, Zebra Elektronik'i elektromobilite alanında itici güçlerden biri haline getirdi. Düşük maliyetli, esnek şarj çözümleri, gerekli altyapıların daha iyi, daha hızlı ve daha verimli genişlemesine katkıda bulunur. Bu sektördeki muazzam büyüme potansiyelini yakalamak isteyen çok çeşitli sektörlere özel geliştirilmiş farklı iş modelleri için özel çözümler sunmaktayız.

Müşterilerimizin, her çeşit ve büyüklükte şarj altyapısının oluşturulmasında yetkinliğimiz ve uzmanlığımıza güvenmekteler.

 

Çünkü biz, danışma, planlama, yürütme, kurulum ve bakım hizmetlerini tek elden sunan bir servis sağlayıcı olarak hizmet veriyoruz. Yalnızca yüksek kaliteli malzemeler ve bileşenler kullanarak, güvenilir ortaklarımız ve tedarikçilerimizle işbirliği içinde, uzun yıllardır çözümlerimizin sürekli geliştirilmesi için çalışıyoruz. Amacımız performans, kullanım kolaylığı ve dayanıklılığın uzun vadeli iyileştirilmesidir.

Araştırma Geliştirme

Danışmanlık

Kurulum ve Bakım

Ücretlendirme ve İşletme

Ağ Hizmetleri

Teknoloji ve Arayüzler

Uygulama Uzmanlığı

Güvenilir şarj çözümlerinin tasarımı, geliştirilmesi ve işletilmesi konusunda uzun yıllara dayanan deneyime sahibiz. Ayrıca bulunduğunuz tüm noktalarda nitelikli, uzman kurulum ve devreye alma hizmetleri sağlayabilmekteyiz.

 

Teknik Uzmanlık

Teknoloji, araştırma işbirliği, yenilikçi ve üretken şarj konseptleri için sahada denemesi yapılmış teknik bilgi birikimine sahip bir çözüm ortağı arıyorsanız doğru adrestesiniz.

Ortaklarımız